....R E A L I T Y... P R O S T O R Y

 • P602
 • Cena: 14.000 Kč za měsíc

  Pronájem obchodního prostoru 120 m2,náměstí starosty Pavla, Kladno

  Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem prostorného nebytového prostoru - obchodu v centu města Kladna ul. Náměstí starosty Pavla o velikosti 120m2, v přízemí činžovního domu. Obchod je po rekonstrukci – vyměněné výlohy a dveře, podlahové krytiny, podhledy, nová bílá výmalba, možno domluvit i jinak. Vytápění – vlastní plynový kotel, 2 x sociální zařízení, toaleta, sklad. Nebytový prostor možno využít jako obchod - internetový obchod – výhodná poloha poblíž hlavní pošty, kancelář – cestovní kancelář, pojišťovna, pedikůra, manikůra, kadeřnictví, ordinace, jazyková škola, hlídání dětí apod. Nutná vratná kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu, nájemce si sám hradí poplatky za spotřebu elektřiny, plynu a vody. Obchod je ihned k dispozici. Výborná poloha – v centru města, velmi frekventované místo.Možnost pronájmu parkovacího stání vedle obchodu.

 • P609
 • Cena: 7.900 Kč za měsíc

  Pronájem obchodního prostoru 30 m2,Ivana Olbrachta, Kladno

  Ve výhradním zastoupení si Vám dovolujeme nabídnout pronájem nebytového prostoru – obchodu v centu města Kladna ul. I. Olbrachta o velikosti 30m2, v přízemí opraveného činžovního domu. Obchod je po částečné rekonstrukci – vyměněné výlohy, podlahová krytina dlažba, sádrokartonové podhledy. Vytápění – plynový kotel, sociální zařízení. Nebytový prostor možno využít jako obchod - internetový obchod – výhodná poloha poblíž hlavní pošty, kancelář – cestovní kancelář, pojišťovna, pedikůra, manikůra, obchod s oblečením, sport apod. Nutná vratná kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu, nájemce si sám hradí poplatky za spotřebu elektřiny a vody cca 1000,-Kč/měs. Obchod je ihned k dispozici Výborná poloha – v centru města, velmi frekventovaná ulice.

 • P508
 • Cena: 9.500,-Kč/měs + poplatky

  Pronájem, kancelář, 78 m2

  Exkluzivně Vám nabízíme pronájem 3 zrekonstruovaných kanceláří ve 1.patře v komerčním domě na pěší třídě v centru města Kladna v ulici T. G. Masaryka. Celková výměra kanceláří je 78m2, 2 kanceláře samostatné, k dispozici je sociální zařízení, vstupní chodba. Kanceláře jsou ihned k dispozici. V kancelářích je rozvedena počítačová síť, zabezpečovací zařízení, zbroušené parkety, nové osvětlení, dostatek úložného prostoru, možnost vyvěšení reklamy na dům směrem na pěší zónu.Vytápění plynový kotel, vodovod, telefon, internet, kanceláře je možné kompletně vybavit nábytkem.Výborná poloha v centru Kladna.Vhodné jako kanceláře nebo drobná provozovna. Samostatně si nájemce hradí poplatky za vodu, elektřinu, plyn

 • P610
 • Cena: 4.000,- Kč za měsíc

  Pronájem, obchodní prostory, 10 m2

  Exkluzivně Vám nabízíme pronájem obchodu v ul. Ivana Olbrachta, Kladno – centrum o velikosti 10m2 v přízemí činžovního domu. Obchod je po rekonstrukci – vyměněná výloha, dlažba, nově zbudované umyvadlo, Nebytový prostor je ihned k dipozici - doposavad zde byla prodejna textilu, ústřední plynové vytápění, podlahové krytiny dlažby. Možno využít jako obchod textil, drogerie, obuv,kavárna, fresh bar, kancelář – cestovní kancelář, pojišťovna, kosmetický - kadeřnický salón, pedikůra, manikůra, masáže, ordinace apod. Nutná vratná kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu, nájemce si sám hradí poplatky za spotřebu plynu, elektřiny a vody. Výborná poloha- frekventovaná ulice v centru města, nad hlavní poštou.

 • P509
 • Cena: 9.000,-Kč/měs + poplatky

  Pronájem, kancelář, 78 m2

  Nabízíme Vám pronájem 4 kanceláří ve 2 patře v komerčním domě na pěší třídě v centru města Kladna v ulici T. G. Masaryka. Celková výměra kanceláří je 78m2, k dispozici je kuchyňka a sociální zařízení, vstupní chodba. Velikosti kanceláří 18,5m2, 17m2, 14m2, 16m2, dvě kanceláře jsou samostatné. Kanceláře jsou k dispozici 1.7.2013. V kancelářích je rozvedena počítačová síť, zabezpečovací zařízení, možnost vyvěšení reklamy na dům směrem na pěší zónu.Vytápění plynový kotel, vodovod, telefon, internet, kanceláře je možné kompletně vybavit nábytkem.Výborná poloha v centru Kladna.Vhodné jako kanceláře nebo drobná provozovna. Samostatně si nájemce hradí poplatky za vodu, elektřinu, plyn.

 • P477
 • Cena: 9.600,- Kč za měsíc + poplatky

  Pronájem, kancelář , 90 m2

  Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem 4 zrekonstruovaných kanceláří Kladno – centrum, Suchardova ul., o velikosti 90m2, kanceláře se nacházejí v 1 patře polyfunkčního domu.Kanceláře jsou po rekonstrukci – plovoucí podlahy, dlažby, 2 x toaleta, 4 kanceláře, sklad, kuchyňská linka s elektrickou varnou deskou, horkovzdušnou troubou a digestoří, vestavěná lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba. vestavěná skříň na míru. Nutná vratná kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu, měsíční poplatky za vodu a elektřinu cca 1500,-Kč/měs. Kanceláře jsou k dispozici od 1.1.2014. Výborná poloha v centru města, veškerá občanská vybavenost, výborné spojení do Prahy.