....R E A L I T Y... P O Z E M K Y

 • POZ622
 • Cena: 2.136.200,- Kč (2400,-kč za m2)

  Prodej stavebního pozemku 890 m2, Velká Dobrá

  NOVINKA

  Ve výhradním zastoupení si Vám dovolujeme nabídnout prodej atraktivního pozemku ve vyhledávané lokalitě Velká Dobrá, okres Kladno. Lokalita navazuje na původní zástavbu, na pozemku možno zahájit výstavbu RD od 11/2017. Kompletní infrastruktura s veškerými inženýrskými sítěmi - voda, kanalizace, plyn, elektřina, příjezdová komunikace bude na pozemku vybudována do 11/2017, územní rozhodnutí je vydáno včetně kolaudačního rozhodnutí . Velikost pozemku 890 m2. Jedná se o rovný.obdélníkový pozemek . V sousedství budou pouze dva další pozemky, z pozemku je krásný výhled do okolí. Velikou předností této lokality je výborná dostupnost do Kladna i Prahy s kompletní občanskou vybaveností. Výborná dopravní dostupnost – nájezd na dálnici do Prahy přímo v obci, u lokality autobusová zastávka, velké množství cyklostezek. V místě veškerá občanská vybavenost - školka, obchod, dětské hřiště, oddechová zóna atd. Koupi pozemku je možné financovat hypotéčním úvěrem, který Vám rádi rychle pomůžeme vyřídit.

 • poz652
 • Cena:5.856.000,-CZK (750CZK za m2)

  Prodej stavebního pozemku 7 808 m2- Sýkořice, okres Rakovník

  NOVINKA

  Ve výhradním zastoupení si Vám dovolujeme nabídnout prodej atraktivního pozemku ve vyhledávané lokalitě v obci Sýkořice (CHKO Křivoklátsko), okres Rakovník o velikosti 7.808 m2, pozemek lze geometrickým plánem rozdělit na dva samostatné pozemky – pro dva rodinné domy nebo chalupy. Lokalita navazuje na původní zástavbu obce. Přístup na pozemek zajištěn vlastní příjezdovou komunikací, na hranici pozemku vybudována kaplička – inženýrské sitě: elektřina 220/380V - 2 samostatné elektroměry. Pozemek je po dohodě možné prodat i jako dvě samostatné stavební parcely. Centrum obce je vzdáleno cca 1 km. Dopravní obslužnost: bus, vlak - Kladno, Rakovník, Beroun a Praha. V obci OÚ, lékař, obchod, restaurace, kadeřnictví, knihovna. Sportovní vyžití - tenisové kurty, fotbalové hřiště, dětské hřiště. Řeka Berounka v dochozí vzdálenosti, v okolí krásné lesy. Koupi pozemku je možné financovat hypotéčním úvěrem, který Vám rádi rychle pomůžeme vyřídit, bližší informace v RK.

 • poz604-608
 • Cena: 1.499,-CZK/m2

  Prodej stavebních pozemků 800-859 m2, Vinařice, okr Kladno

  NOVINKA

  Dovolujeme si Vám nabídnout prodej atraktivního, jižního pozemku ve vyhledávané lokalitě obce Vinařice, okres Kladno, ul. Na Horce o velikosti 800m2. Lokalita navazuje na novou zástavbu obce Vinařice. Kompletní infrastruktura s veškerými inženýrskými sítěmi - voda, kanalizace, plyn, elektřina, asfaltová komunikace, prodáváme celkem 7 parcel o velikostech: 800m2, 832m2, 849m2, 845m2, 859m2. Od listopadu 2016 probíhá zasíťování pozemků a vybudování asfaltové příjezdové komunikace s chodníky. Termín zhotovení sítí pro výstavbu rodinného domu a následná možnosti žádat o stavební povolení je jaro 2017. Při úhradě kupní ceny v hotovosti nyní probíhá AKCE – nabídka kompletních zemních prací na vybagrování základů domu zdarma. Velikou předností této lokality je poloha pozemků s ohledem na blízkou dostupnost jak do centra krajského města Kladna, tak k rychlostní silnici D7. Cesta do Prahy za prací či zábavou vám tedy zabere zhruba 15 minut. Pozemek je mírně svažitý s jižní orientací. Z pozemku je krásný výhled do okolí na táhlé údolí ke Kladnu a jeho historickou část. V místě veškerá občanská vybavenost - škola, školka, obchod, dětské hřiště, oddechová zóna atd, Koupi pozemku je možné financovat hypotéčním úvěrem, který Vám rádi rychle pomůžeme vyřídit.

 • POZ544
 • Cena: 1.800.000,- Kč (1422,-kč za m2)

  Prodej stavebního pozemku 1266 m2, Na Úvozu Žilina

  NOVINKA

  Dovolujeme si Vám nabídnout rovinatý, obdélníkový pozemek v obci Žilina o velikosti 1266m2. Pozemek je možné zastavět z 30%. Na pozemek jsou přivedeny všechny inženýrské sítě - elektřina 220/380V a plyn v kapličce na pozemku, vodovod, veřejná kanalizace, dvě přístupové komunikace - jedna asfaltová, jedna štěrková. V obci veškerá občanská vybavenost škola, školka, pošta, prodejna potravin COOP, vybudováno nové dětské hřiště, v okolí velké množství cyklostezek. Velmi klidná lokalita uprostřed zeleně, poblíž Křivoklátských lesů. Výborné spojení do Kladna a Prahy - 20 min. Na pozemku neváznou žádná břemena, je možné ihned začít stavět.

 • poz521
 • Cena: 940.160,- Kč

  Prodej stavebního pozemku 904 m2

  NOVINKA

  Dovolujeme si Vám nabídnout prodej stavebního pozemku na výstavbu RD, o velikosti 904m2 v obci Královice u Zlonic (okres Kladno). Jedná se o proluku mezi novými domy, která navazuje na stávající zástavbu obce. Pozemek má obdélníkový tvar, nachází se na mírném jižním svahu, vstup ze severní strany. Na pozemek jsou přivedeny tyto inženýrské sítě: voda, kanalizace, elektřina 220/380V dále je zde zbudována přístupová komunikace se zámkovou dlažbou a veřejným osvětlením. Na pozemku lze ihned začít stavět. Výborná dopravní dostupnost do Slaného, Kladna a po rychlostní komunikaci R7 i do Prahy (30 km). V obci veškerá občanská vybavenost - obchod s potravinami, restaurace, nově vybudovaný rybník,rekreační areál, turistická/koňská stezka). Královice jsou úhlednou, dobře spravovanou a rozvíjející se obcí, která se pravidelně umísťuje na čelných místech v různých soutěžích. Bydlení v přírodě poblíž města. Rádi Vám pomůžeme s vyřízením hypotéčního úvěru.