....R E A L I T Y... O B J E K T Y

 • P621
 • Cena: 15.000 Kč za měsíc (37,50 Kč za m2/měsíc)

  Pronájem restaurace 400 m2,Velké Přítočno

  Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem zavedené restaurace pro cca 50 osob, se salónkem, s kompletně zařízenou kuchyní a s vlastním parkovištěm v obci Velké Přítočno, okres Kladno. Nebytový prostor je přímo v centru obce Velké Přítočno, u hlavní silnice navazuje na výrobní areál Lego a ostatní areály v průmyslové zóně města Kladna . Prostor se skládá z kuchyně, chladící místnosti, skladu se zázemím pro personál , sociálního zařízení., restaurace, salónku, vlastního parkovacího stání, možnost zřízení zahrádky.Restaurace je kompletně zařízená nábytkem i nádobím. Celková plocha je cca 400m2 + parkovací stání pro 30 aut.. Výhodou je možnost využití prostoru na vybudování venkovního posezení. Velkým benefitem je zde jak poloha domu přímo navazující na Kladno – Kročehlavy a průmyslovou zónu, tak i velmi dobré parkování na vlastním pozemku, které je možné efektivně využít k podnikání. Nabízí se zde prostor využit jako restauraci, pizzerii, salátovnu, kavárnu, cukrárnu apod. Nutná vratná kauce ve výši 1 měsíčního nájmu. Prostor je ihned k dispozici.

 • P624
 • Cena: 20.000 Kč za měsíc (160 Kč za m2/měsíc)

  Pronájem 5 kanceláří 125m2 ul. Hlavní, Velké Přítočno , 2.patro komerční budovy

  Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem 5 zrekonstruovaných kanceláří ve 2.patře v komerčním, cihlovém domě, ul. Hlavní Velké Přítočno, okres Kladno. Celková výměra kanceláří je 125m2, ke kancelářím jsou k dispozici parkovací místa v uzavřeném objektu. Kanceláře jsou samostatné, 1 kancelář průchozí, k dispozici je sociální zařízení zvlášť pro ženy a zvlášť pro muže, vstupní chodba, kompletně zařízená kuchyňka s myčkou a ledničkou. Kanceláře jsou ihned k dispozici. V kancelářích je rozvedena počítačová síť, zabezpečovací zařízení, nové koberce a dlažby, nové osvětlení, dostatek úložného prostoru – k dispozici archiv na dokumenty, možnost vyvěšení reklamy na dům. Vytápění plynový kotel, vodovod, telefon, internet. Výborná poloha poblíž komerční zóny města Kladna, výborné autobusové spojení do Kladna, zastávka autobusu hned před objektem. Vhodné jako kanceláře, ordinace nebo drobná provozovna. Samostatně si nájemce hradí poplatky za vodu, elektřinu, plyn.

 • P615
 • Cena: 25.000 Kč za měsíc (104,17 Kč za m2/měsíc)

  Pronájem obchodní plochy o velikosti 240m2, v ul. Váňova, Kladno – centrum

  Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme pronájem obchodní plochy o velikosti 240m2, v ul. Váňova, Kladno – centrum, v přízemí panelového domu. Obchod je po rekonstrukci – vyměněné výlohy, dlažby, koberce, sociální zařízení s toaletou a umyvadlem. K nebytovému prostoru náleží sklad, který v současnosti slouží jako dílna. Možno využít jako s nábytkem, prodejna textilu, drogerie, obuvi, potraviny večerka, kancelář – cestovní kancelář, pojišťovna, kosmetický - kadeřnický salón, ordinace, tělocvična apod. Nutná vratná kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu, nájemce si sám hradí poplatky za spotřebu elektřiny, vody a tepla. Výborná poloha - frekventovaná ulice v centru města Kladna, poblíž nákupního střediska BILLA .

 • P585
 • Cena: 11.500 Kč za měsíc (180 Kč za m2/měsíc)

  Pronájem kanceláře 64 m2. Suchardova, Kladno

  Exkluzivně Vám nabízíme pronájem 4 kanceláří v 1.patře v nově postaveném komerčním domě poblíž pěší třídy v centru města Kladna v ulici Suchardova. Celková výměra kanceláří je 64m2, velikosti kanceláří 13m2, 13m2, 17m2 – momentálně rozdělená na 2 samostatné kanceláře, prostorná vstupní chodba, k dispozici je sociální zařízení, kuchyňka, technická místnost kde je vlastní plynový kotel. Kanceláře jsou ihned k dispozici. V kancelářích je rozvedena počítačová síť, zabezpečovací zařízení, plovoucí podlahy a dlažby, obložkové dveře Sapeli, nové osvětlení, balkonové dveře – prosvětlení prostoru, dostatek úložného prostoru, možnost vyvěšení reklamy na dům směrem na pěší zónu. Vytápění vlastní plynový kotel, vodovod, telefon, internet. Výborná poloha v centru Kladna.Vhodné jako kanceláře, ordinace nebo drobná provozovna. Samostatně si nájemce hradí poplatky za vodu, elektřinu, plyn.

 • P565
 • Cena :15.000,- Kč za měsíc (117 Kč za m2/měsíc)

  Pronájem obchodního prostoru 185 m2,T. G. Masaryka, Kladno

  Ve výhradním zastoupení si Vám dovolujeme nabídnout pronájem nebytového prostoru po kompletní rekonstrukci v roce 2014 – nyní tělocvična s barem a další 2 volné místnosti. Nebytový prostor se nachází uprostřed pěší zóny ulice T. G. Masaryka, Kladno centrum, v 1 patře nově zrekonstruované budovy. Prostor má rozlohu 185m2, nyní je rozdělen na 4 části tělocvična, bar se vstupem a 2 další místnosti, k dispozici dámská, pánská šatna, 2 x oddělené sprchy a toalety. Další sociální zázemí s toaletami je pro další 2 místnosti, které jsou vhodné jako kanceláře, případně kosmetické studio, masáže apod. V tělocvičně nová podlaha a klimatizace, k vytápění a pro ohřev vody složí vlastní elektrický kotel. Prostor je ihned k dispozici – je vhodný pro provozování tělocvičny, fitness centra, bojové sporty, případně i možnost kanceláří, ordinací pro lékaře, kadeřnictví apod. Nutná vratná kauce ve výši 2 měsíčních nájmů.